Çikolata ile ilgili sözler | Resimli Söz
Çikolata ile ilgili sözler | Bitter çikolata... Adı üstünde çikolata ama acıdır biraz. Verdiği tatlı hissin yanında acısı da beraber gelir, dilin ucunu hafif uyuşturur böyle. Hoşuna gider bu ama o yüzden bunu bile bile yemeye devam edersin bitter bitter. Bitmez ama... Zihninizdeki anılarda -ki ben buna hazine demeyi daha uygun buluyorum- buna benzer. Tatlılar ile acılar bir aradadır, aynı anda gelir aklına yine uyuşturur seni. Hoşuna gider ama o yüzden bile bile düşünmeye devam edersin. Eğer gerçekten hazinen sayıyorsan bunlarda bitmez.
 sözü, resimli söz
Bitter çikolata... Adı üstünde çikolata ama acıdır biraz. Verdiği tatlı hissin yanında acısı da beraber gelir, dilin ucunu hafif uyuşturur böyle. Hoşuna gider bu ama o yüzden bunu bile bile yemeye devam edersin bitter bitter. Bitmez ama... Zihninizdeki anılarda -ki ben buna hazine demeyi daha uygun buluyorum- buna benzer. Tatlılar ile acılar bir aradadır, aynı anda gelir aklına yine uyuşturur seni. Hoşuna gider ama o yüzden bile bile düşünmeye devam edersin. Eğer gerçekten hazinen sayıyorsan bunlarda bitmez.
Çikolata ile ilgili sözler
Dikkat Yasal Uyarı!

Bu sayfadaki ve GuzelCumleler.com adresindeki diğer tüm resimli sözler GuzelCumleler.com tarafından özgün olarak üretilmekte ve telif hakkı ile korunmaktadır. Web sitenizde veya bloğunuzda kullanırken kaynak göstermeniz zorunludur. İlgili adresi kaynak göstermeden resimleri web sayfalarında kullanan webmaster ve bloggerlar hakkında DMCA bildirimi ve Google içerik ihlali bildirimi yapılacaktır.

Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası | İletişim