×

Sayfa Arama :


Aşağıdaki arama kutucuğa bir kelime girerek, sitedeki ilgili sayfaları bulabilirsiniz. Örneğin; "Hayat" yazarsanız, hayat ile ilgili sayfalar listelenecektir.

Sevgiliye iyi Geceler Mesajı


Bu sayfada erkek veya kız sevgiliye Whatsapp'tan mesajla göndermek için en güzel anlamlı ve etkileyici iyi geceler mesajları bulacaksınız. Değerli GuzelCumleler.com dostları, her zaman en güzel sözler ve güzel cümleler için GuzelCumleler.com adresini ziyaret edebilir ve diğer sayfalarımızı da inceleyebilirsiniz.

Ay gökyüzünde parlarken, sen benim gecemin en parlak yıldızısın aşkım. Seni seviyorum, iyi geceler tatlı rüyalar dilerim her şeyim...

Bu gece tatlı rüyalar göreceğimi biliyorum sevgilim çünkü sadece senden uzak olduğumda kabuslar görüyorum. Sen hayatımdayken hiçbir şey bana ne korku, ne ümitsizlik ne de başka bir kötü duygu vermiyor. Senin sıcaklığın, varlığın her şeyin üzerinde. İyi ki hayatımdasın, iyi ki varsın. Seni seviyorum sevgilim, iyi geceler...

Uykuda, ayrı olmalıyız, aşkım; ama tekrar buluşana kadar seni hayal edeceğime emin ol. İyi geceler hayatım...

Uyanır uyanmaz ve sonra uykuya dalmadan önce seni düşünüyorum. Görüyorsun, asla düşüncelerimin dışında değilsin. İyi geceler aşkım!

Hayatımdaki en karanlık zamanlar, benden uzak olduğun zamandır. Böyle zamanlarda, karanlık o kadar siyah ki beni kayboluyor. Bebeğim, lütfen asla sevgini benden uzak tut, çünkü hayatım asla sensiz tamamlanamaz. Seni çok seviyorum ve sana ihtiyacım var sevgilim. İyi geceler bebeğim.

Geçen birçok gün var ama yine de gelecek çok şey var. Tüm o günler arasında seni sevdiğimi ve tüm hayallerin gerçekleşebileceğini söylemeden bu gecenin geçmesine izin vermeyeceğim. Gelecekten ümitli ol aşkım. Her şey güzel olacak emin olabilirsin. İyi geceler aşkım, seni seviyorum...

İyi geceler sevgilim ve iyi uykular yarın zor bir gün geçireceksin farkındayım. Her ne kadar birbirimizden uzakta olsakta, senin her halini bilir ve anlarım ben. Fiziksel olarak yanında olmasam da, zihnimde kalıcı olarak olmak yeter bana şimdilik, daima seninle olduğumu unutma. Tatlı Rüyalar aşkım.

Sonunda, gece geldi ve yatakta yatıp seni özlediğim ve sadece tatlı rüyaların için dua ettiğim zaman geldi. Bir süre seni düşünmeden uyuyamıyorum mümkün değil bu. Uzaktayız belki ama kokun burnumda aşkım. Ve burnumun direği sızlıyor çünkü seni çok özledim. Güzel bakan gözlerin, gülen yüzün aklımda hayalden hayale geçip duruyor. Olsun. Güzel günlerin geleceğinden ve kavuşacağımızdan eminim. 1 gün bile olsa, ayrı olmak uzak olmak bana eziyet gibi geliyor. İyi geceler her şeyim. Seninle geçirdiğim her gün hayatımın en güzel günü...

Senden uzaktayım diye ayrı uyuyorum mu zannediyorsun sen? Uykuda, hayalin bana eşlik ediyor aşkım. Saçlarını elimde, kokun burnumda uyuyorum... En karanlık gecede bile, sevginin ışığı bana yolu gösteriyor. Geceleri ne kadar iyi uyuduğunu ve ne tür rüyaların olduğunu merak ediyorum. Bu dünyadaki en parlak şey, bana baktığında gördüğüm iki gözün, geceleri yıldızları değil gözlerini görmek istiyorum. İyi geceler aşkım...

En çılgın rüyalarımda bile, senin kadar tatlı bir aşkı asla hayal edemezdim. Bu gece gözlerimi kapatırken, seni tekrar görebildiğim sabahı hayal ediyorum çünkü kendi hayal gücümdeki hiçbir şey, senin varlığının gerçekliğine yaklaşmayacak. İyi geceler aşkım...

Sana olan sevgim her geçen gün artıyor. Bazen geceleri, acaba bugün seni daha fazla nasıl sevebilirim diye düşünüyorum. Ne kadar seversem seveyim, önceki sevmemin hatırı kalıyor çünkü. Öyle bir boşluk ki içimdeki dolmuyor. Saçların, gözlerin, ses tonun, yüzün, her biri ayrı bir okyanus. Düşünmekten içinde kayboluyorum, uyuyamıyorum. Olsun, varsın benim uykusuzluğum da senin elinden olsun sevgilim. Seni çok seviyorum, iyi geceler...

Yanımda yoksun ama biliyorum şimdi uyuyorsun ve ben de seni düşünüyorum. Gülümsediğinde yüzünün şeklini gerçekten özlüyorum. Ne kadar şanslı bir insan olduğumu düşünüyorum. Harika bir insansın ve güzel bir kızsın/yakışıklı bir erkeksin seninle tanıştığım için çok mutluyum! İyi geceler sevgilim...

Güneş üzgün ve ay mutlu, çünkü güneş seni özlüyor ve ay gecenin geri kalanında seninle olacak, inşallah harika bir gece geçirirsin sevgilim. Melekler baş ucunda bende rüyanda olayım. Seni seviyorum ve çok özledim...

Bu gece seni çok özledim sevgilim. Benden çok uzaktasın. Keşke bu gece kollarında olmak için uçabilseydim. Beni iyi hissettirecek olan bu. Sevgiden daha büyük bir şey varsa, senin için böyle hissediyorum. İyi geceler kalbimin kralı.

Yatakta yatan ve bu mesajı okuyan dünyanın en tatlı kızına: Umarım onun için bu iyi geceler mesajı gülümsemesini sağlar. İyi geceler, tatlım.

Uyumadan önce, pencereden gökyüzüne bakmanı istiyorum. Gökyüzünde sayısız yıldız görüyor musun? Bu gece seni özlediğimi söylemek için gönderdim. İyi geceler hayatım!

Uykuya dalmanın eşiğindeyken, dileğim seni rahatsız etmiş olabilir ama söylemem gereken nacizane iyi geceler dileği olmadan, hayatımdaki mükemmel insanı uykuya alamam. Hayatın, dilediğin her şeyle dolu olsun. İyi geceler balım.

Bu gece tüm sarılmaları, kucaklaşmaları ve tatlı öpücüklerini özleyeceğimi biliyorum, çünkü acımasız mesafeler beni senden çok uzak tuttu. İnşallah bundan sonra bir daha asla sensiz yalnız geceler yaşamak zorunda kalmam, sevgili eşim. İyi geceler seni seviyorum.

Seni hayal etmiyorum çünkü seni asla düşünerek uykuya dalamam. İyi geceler aşkım, tatlı bir rüya gör.

Dünyadaki en romantik şair olmadığımı biliyorum ve güzel etkileyici anlamlı sözler de yazamıyorum belki. Ama aşkın benim ruhuma çok iyi geliyor ve bu dünyadaki en güzel şarkıları yazmak istiyorum senin için. Bütün kalbimle sana tatlı rüyalar dilerim. Seni gerçekten önemsiyorum. İyi geceler aşkım.

Başka bir gün bitti. Günümü doyurucu ve eğlenceli yapan biri olduğunu bilmek güzel. Verdiğin ilham için teşekkürler. Sana öpücüklerimi gönderiyorum. İyi geceler sevgilim, aşkım, meleğim.

Hayatımın başka bir günü sona ermek üzere, ama ben üzülmüyorum ya da endişelenmiyorum, çünkü seninle olmak şu hayattaki severek yaptığım en güzel şey. Hayatımdaki ve sabit olan, ne olursa olsun benim için her zaman orada olan, sevgili aşkım, dünyadaki tüm mutluluğu hak ediyorsun. İyi geceler ve tatlı rüyalar bebeğim.

Beni beklentimin ötesinde mutlu ediyorsun sevgilim. Hayatımın en güzel rüyalarımda bile, bu kadar etkilendiğim anlamlı zamanlar olmamıştı. Bazı şeyleri gerçekten hayal bile edemezdim. hayal bile edemezdim. Bize böyle bir ilişki yaşama şansı verdiğin için sana minnettarım. İyi geceler tatlım, tatlı rüyalar ve tahta kuruları seni ısırmasına izin verme :)

Kelimeler, bu gece seni ne kadar özlediğimi ifade edemez muhtemelen. Yanımda vücudunun sıcaklığını özledim. Güzel gülüşünü özledim. Elini tutmayı özledim. Eğer bir dileğim olsaydı, şu an yanımda uzanıyor olman olurdu. Seni gerçekten deli gibi özlüyorum. İyi geceler tatlım ve bu gece sensiz olmak da kader biliyorum. Seni seviyorum.

Allah'ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Artık sırdaş değil geceler bana. Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla. En içten duygularımla iyi geceler sevdiğim sana...

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun en güzel geceler senin olsun iyi geceler bebeğim...

Aşk sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara. Bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana. İyi geceler aşkitoma.

Aşkım rüyamda seni göreyim diyeceğim ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya değil kabus oluyor.

bataryası zayıf rüyalarımızın kapsama alanı dışında kalan kesimlerine şebeke hatası sebebi ile ulaşamadık ful çeken hatlarımla SENİ ÇOK SEVİYORUM aşkımm tatlı benli rüyalar.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler Seni Seviyorum!

Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana. Kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve şefkat, kar beyaz tüylerinde kokun ve gagasında iyi geceler öpücüğü. Ona iyi bak...

Bir dua gönderiyorum Allah'ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Bir Güne Seninle Başlayıp Bu Günü'de Seninle Bitirmenin vermiş Olduğu Huzurla yastığa Başımı Koydum ve Sana tatlı Rüyalar Görmen için dua ediyorum Sevgilim iyi geceler.

Bir Müzik Çalıyor içimde Adı Aşk Nağmeleri ile Süslenmiş Bir Aşk var Kalbimde Adı Seninle Başlar Sonunu Sadece ölüm yazar iyi geceler bebeğim Seni Seviyorum!

Birden uyandım. Doğruldum yatağımda. Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan. Kabusum oldu sensiz geceler artık bana. Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana.

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin. Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene. İyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım. Sen uyurken, gizlice ellerini tutup, saçlarını okşayacağım. Sana yaklaşıp, o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim; SENİ ÇOK SEVİYORUM VE HEP SEVECEĞİM İYİ GECELER!

Bu gece yağan yağmura yazdım sana olan duygularımı. Seni ne çok sevdiğimi anlatsın diye sel olup aksın üstüne. İyi geceler her şeyim, damlaların çıkardığı ses sana ninni olsun...

Dur bir dakika önce bana bir öpücük sonra seni seviyorum tamam şimdi uyayabilirsin iyi uykular aşkım Seni Seviyorum!

Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin. Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana yine geldin. Usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin. Bende gönderiyorum canım sana. Öptüm biriciğim iyi geceler sana.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör canım! Tatlı uykular Seni Seviyorum!

Gece bir başka giyer siyahını yıldızlar daha sönük olur yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan...

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.

Geceler karanlık, geceler ıssız çok zor geliyor bana, hele de sensiz hiç çekilmiyor her şeyim, gel de sevindir seni seven sevgiliyi..

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

Gecenin çekilmez soğukluğu seninle vız gelir bana her başımı yastığa koyduğumda dualarım sadece sana aşkım Seni Seviyorum! İyi uykular...

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğun an aklına ben geleyim canım iyi geceler Seni Seviyorum!

Geceye inat seninle sabahlayacağım. Güneş kıskansın seninle ısınacağım. Yastıklar ağlasın göğsünde uyuyacağım ve bir tek sana bağlı kalacağım aşkım iyi geceler Seni Seviyorum!

Gökyüzü mehtabı nasıl beklerse sahiller dalgaları nasıl özlerse kuru toprak suya nasıl hasretse sende benim hasretimsim aşkım! İyi uykular tatlı rüyalar Seni Seviyorum!

Hayatımdaki en değerli varlık, canımın ta içi, aşkım sevgilim benim, iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle, seni çok seviyorum, iyi geceler...

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim... Seni yaşadığım her gün için..yanağına bir buse gönderiyorum... Huzurla uyu çiçeğim... Huzurlu ve mutlu... İyi geceler... Seni Seviyorum...

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum bir tanem. Sonsuza dek hep benim ol; çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum iyi geceler herşeyim!

İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım. Demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş. Sende beni düşün uyumadan önce. İyi rüyalar aşkım. Rüyalarda buluşmak dileğiyle.

İsyanım sensiz geçen gecelerime. Ben seni düşünmekten uyuyamazken sen rahat ve huzurlu uyu diye bu mesajı gönderiyorum sana. İyi geceler canım. Rüyalarda kavuşmak dileğiyle...

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi çünkü ben sana ay kadar ışıltılı yansıyacağım. Işığımla aydınlan ve tatlı uyu bebeğim Seni Seviyorum!

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

Karanlık geceni aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Rüyalarının esas oğlanı olayım sevgilim. İyi geceler sonsuz aşkım.

Koynunda kokunla uyumayı her şeyden çok isterdim bebeğim. Yastığımın yarısı ben yarısı sensin. İyi geceler her şeyim Seni Seviyorum...

Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değer mi dediler, meğerse değmezmiş..

Rüyalara rest çektim uyumuyorum. Herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uyku çok tatlı derler ama onlar uykuya ben sana doyamıyorum canım iyi geceler...

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşırma; çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum iyi geceler bir tanem Seni Seviyorum!

Sabahın Güneş'i kalbini Gece'nin Yıldız'ları ise o eşsiz gözlerini anımsatır bana... iyi geceler bir tanem!

Sen benim rüyalarımdaki hayalim ve hayattaki tek yaşama sebebimsin iyi geceler bir tanem Seni Seviyorum!

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Seni deliler gibi seviyorum. Sevgimi üstüne al yorgan gibi korur seni bütün gece boyunca... İyi geceler meleğim...

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki yine ayrıyız ve uzağız. Yine de seninleyim uzat ellerini bebeğim iyi uykular Seni Seviyorum!

Tatlı rüyalar sevgilim. Kısaca benli rüyalar Evliliğe giden yolumuzda bir günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım. Senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek...

Yaşadığım kadar değil yaşattığın kadar Seviyorum Seni Bebeğim bu gece de dualarım seninle. Yaşama sebebim benim iyi geceler...

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler aşkım...

Yüce Rabbim En Güzel Rüyaları Sana Mutlulukları Hayatına Huzuru ise Yaşadığın Hayata Bağışlasın iyi geceler sevgilim!

Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarım. Beni gel al buradan iyi geceler tatlı rüyalar bebeğim...

Benzer Sayfalar :