Güzel Cümleler | Hakkımızda


İnternet ve özellikle de sosyal medya kullanımının her geçen gün daha fazla arttığı bir çağdayız. İnsanlar her gün bilgiye çok daha hızlı ulaşıyor ve ulaştıkları bu bilgileri de yine bir o kadar hızlı bir şekilde paylaşıyorlar.

Paylaşımın bu kadar etkin olduğu; Facebook, Twitter, Google Plus, Whatsapp gibi önde gelen ve bunlara benzer tüm mecralarda insanların etkileşimi de bir o kadar önem kazanmaktadır.

Kısaca "Sosyal Medya" dediğimiz bu tür mecralarda insanların içerik paylaşma ihtiyacı doğduğu da yadsınamaz bir gerçektir. İşte Güzel Cümleler bu noktada bu ihtiyacı gidermek için hizmete sunulmuş bir Güzel Sözler Sitesi ve Web Sayfasıdır.

Sitemizde yazar, şair, düşünür, fikir adamı, felsefeci, siyasetçi, politikacı vb. ünlü kişilerden alıntılanmış sözler yer almaktadır. Sitemiz kesinlikle ücretsiz olarak yayın yapmaktadır ve hiçbir şekilde siteyi ziyaret eden kişilerden bir ücret istenmemektedir.

Güzel Cümleler sitesinden kaldırılmasını istediğiniz bir materyal veya yazı var ise iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilir ayrıca konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizde tüm sayfaların en altında bulunan bağlantılar vasıtasıyla gizlilik politikası ve kullanım şartları sayfalarımıza da bakabilirsiniz.

Yayın Politikamız

Güzel Cümleler, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarınca güvence altına alınmış olan yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı yayın politikasında kendisine temel amaç olarak edinmiştir. Güzel Cümleler, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, bu site "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim sayfası aracılığıyla bize ulaşabilirler. Şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler 7 (yedi) iş günü içerisinde siteden kaldırılacaktır.

Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası | İletişim