Güzel Cümleler: Gizlilik Politikası


Güzel Cümleler sitesini ziyaret etmeniz ve bu site aracılığı ile sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu Gizlilik Politikası'nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle, işbu Gizlilik Politikası'nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

1. Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

Güzel Cümleler, siteyi kullanan kişilerden siteyi kullanırken hiçbir aşamada kullanıcı bilgisi, şifre, kredi kartı bilgileri, ad-soyad vb. kişisel bilgi veya tanıdıklarının bilgilerini istemez. Güzel Cümleler yapısı gereği bu bilgilere ihtiyaç duymaz. Ayrıca Güzel Cümleler sitesi üzerinde bu bilgilerin yazılabileceği veya kullanıcıdan isteneceği bir form yapısı bulunmamaktadır. Ancak sitenin bilgisayar korsanları tarafından ele geçirilip veya belli tekniklerle site dışında sayfalara yönlendirilip kullanıcıların bilgilerinin çalınması durumunda Güzel Cümleler sitemiz hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Kullanıcı asla bilmediği, güvenmediği veya SSL ile korunmamış web sayfaları haricinde bilgi paylaşımı yapmamalıdır.

2. Bilgi Kaynakları

Güzel Cümleler siteyi kullandığınız süre içerisinde sizden hiçbir bilgi talep etmez. Sadece kendi içerisinde ziyaretçilerin ölçümlemesini ve değerlendirilmesini yapmak amacıyla Google Analytics işbirliği ile web sitemizi ziyaretiniz sırasında, bilgisayarlarımızın sizi otomatik olarak tanımasına yarayan ve "çerez" (ingilizce cookies) olarak adlandırılan tanımlama sistemi yoluyla, daha önce sitemize yaptığınız ziyaretler, giriş ve çıkış yaptığınız sayfalar, oturum süresi gibi hususlarda elde edilen bilgilerdir. Bu bilgiler Güzel Cümleler sitesinin veri tabanında toplanmamakta işbirliği yaptığımız https://www.google.com/analytics/ web adresinde faaliyet gösteren Google Analytics servisinin veri tabanında tutulmaktadır. Tarayıcınızın "Ayarlar" menüsünden, bu özelliği kısıtlamak veya tamamen etkisiz hale getirebilirsiniz.

3. Diğer Kullanım Şartları

Burada belirtilen şartların dışında, web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes, "Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar" bölümünde belirtilen hükümleri de okumuş ve içeriğini aynen kabul etmiş sayılır. "Gizlilik Politikası" ve "Kullanım Koşulları ve Hukuki Şartlar" sayfalarındaki hükümler ve bu hükümlerde GuzelCumleler.com tarafından zaman zaman yapılan değişiklikler, GuzelCumleler.com ile sizin aranızda kurulan hukuki ilişkinin tamamını oluşturur ve tarafları bağlar. Aksi yazılı olarak ayrıca kararlaştırılmadıkça, GuzelCumleler.com'a karşı, bu hükümlere aykırı hiç bir talepte bulunulamaz ve hak ileri sürülemez.

Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası | İletişim