Helallik Sözleri


İnsan her daim bu dünyadan göçüp gidebilir. O nedenle kimsenin hakkının üzerinizde kalmaması için helallik istemek ve helallik vermek önemlidir. Bu sayfada birisinden helallik isterken nasıl sözler kullanırız onları bulacaksınız. Sayfa içeriği; helallik istemek ile ilgili sözler, helallik almakla ilgili sözler, hakkını helal etmek ile ilgili sözler, helallik isteme mesajları, anlamlı, damar, helallik verme sözleri, mevlana helallik sözleri, dini helallik sözleri
Beni en çok mutlu eden sensin şu hayatta. Bu yüzden öldüğümde değil, her güldüğümde hakkını helal et bana...
"Hakkını helal et" dedi giderken, kalsaydı ömrümü helal edecektim... - Ahmet Kaya
Sen uyurken birkaç kez daha sevdim seni. Helal et.
Hiç göremediğim gülüşünü, sarılamadığım sarılışını, doyasıya bakamadığım gözlerini, öpemediğim avuç içlerini, dokunamadığım saçlarını, tutamadığım ellerini, duymak için can attığım sesini, kolumu atamadığım omuzlarını ve içime çekemediğim kokunu helal et, çok düşledim...
Sen yokken bir kaç defa sevdim seni, helal et... - Elif Şafak
Her şehide şöyle diyorum; HAKKINI HELAL ET BANA! Sen şehitsin diye rahat yaşıyorum ben bu vatanda! Allah cennetine koyuversin seni, helal et hakkını bana, helal et!
Şehidim hakkını helal et çünkü burası öyle bir ülke haline geldi ki, algısı rakamlardan, kaygısı makamlardan ibaret!
Yar, bütün şiirlerime sebep ettim seni, hakkını helal et. - Hikmet Anıl Öztekin
Tokalaşmak için elimi uzatmıştım. Elini verirken şunu söylemişti: "Hakkını helal et, elim çok soğuk." Bu inceliği hiçbir zaman unutmadım. - İbrahim Tenekeci
Sakın bana "Hakkını helâl et" deme. "Hakkım olan sensin" Şimdi seni kime helâl edebilirim ki?
Hakkını helal et; dalında tutunamayan yaprak, yüzüme usul usul dokunan rüzgar ve de sonbahar...
Hakkını helal et, seni birkaç kez özlemişliğim vardır. - Cengizhan Konuş
Bilmiyorum bir daha seni dünya gözüyle ne zaman görürüm, Hakkını helal et demek isterdim, Vedalarda kaybolmak isterdim, Son defa gözlerine bakmak...
Sonra dedim ki kendime; "Hakkını helal et, seni çok üzdüm" - Ertuğrul Bayam
Hakkını helal et ablam sahip çıkamadı sana 2 milyar Müslüman...
Arada bir gülüşünü hatırlayıp iç çekiyorum hakkını helal et.
Arkadaşlarım, dostlarım, sevdiklerim her zaman bana destek olup yanımda olan iyi ki varsınız dediklerim, yanımda göremediklerim, dost mu, düşman mı hiç bilemediklerim hakkınızı helal edin.
Ayrılık herkese başka hediyeler sundu payıma düşen çocukluğum oldu. Hakkını helal et güzelim.
Bazılarına hakkımı helal etmek istemiyorum. Zaten onlar haramı helali bilseydi hakkımı yemezlerdi.
Belki istemeden de olsa sizleri kırmış veya üzmüş olabilirim ama inanın ben hepinizi çok sevdim. Ve bugün giderken hiç kimseye kırgın ve dargın değilim. Ben kime hakkım varsa herkese hakkımı helal ediyorum. Sizlerde bana hakkınızı helal edin.
Ben senin gibi 'treni kaçıran yolcu' edasında değil 'ölen yakınımı uğurlar' gibi yaşarım ayrılıkları. Hakkını helal et bir tanem.
Bende bilirdim başkasını sevmeyi ama kalbim tek sende kaldı be sevgili. Kuranda geçtiği gibi; 'helalin varken harama el uzatma' misali.
Beni bunca saracak ne vardı? Kanıma girecek göz bebeklerime oturacak. Bir senfoni gibi kulaklarımdan eksilmeyecek ne vardı? Hiç karşıma çıkmasaydın Bu kör olası gözler görmeseydi seni Ne vardı. Hakkını helal et.
Birde hakkını helal et derler giderken. Haram ettikleri hayattan helallik isterler.
Boğazıma takıldı sevdan. 3 kere sırtıma vur helal de; Alışık değilim harama ondan olacak herhalde. Hakkını helal et sevdiğim ben ettim.
Böyle güzel insanlardan böyle bir yerden ayrılmak hiç kolay değil. Sizlerle görev yaptığım sürece çok mutlu oldum. Bana hakkınızı helal edin, benim hakkım herkese helal olsun.
Bu aile ortamında geçirdiğim o güzel yıllardan sonra sizlerden ayrılmak, başka bir yerde çalışmak çok zor olacaktır. Ben hakkım olan herkese hakkımı helal ediyorum sizlerde bana hakkınızı helal edin.
Bu gözyaşlarımla gidecekse cennete birileri ben hıçkırıklarımı helal ettim bile.
Canımı yaktıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi helallik isteyenler! Cehennemde yandığınızı görsem üzerinize benzim dökerim!
Çok çabuk geçirdik yılları ayları, boş bırakmam benim odayı, eksik etmem arkamdan duayı, hakkınız helal edin.
Dokunma günah sinmiş ellerinle. Ben aşkı en 'helal' haliyle sevdim. Harama karışmasın diye senden geçtim!
Dudaklarında gözüm yoktu oysa. Kalbini istemiştim bir tek. Tek hayalimdi; iki kaşın ortasına öpücük kondurup 'helalimsin' demek.
Eğer kimde hakkım varsa, helal olsun benden yana, sizlerde helal edin hakkınızı bana, yeniden görüşmek üzere hoşçakalın dostlarım.
Eğer kime bir dirhem hakkım varsa helal olsun. Sizlerde bana haklarınızı helal edin. Allah'a emanet olun hoşçakalın.
Ekmeğim aşım helal olsun yiyene içene. Ama hakkım helal değil dost gibi görünüp kuyumu eşene.
Ekmeğinizi yedim, suyunuzu içtim, muhabbetinize ortak olup sıcak çayınızı yudumladım. Ben herkese hakkımı helal ediyorum sizlerde bana haklarınızı helal edin.
Elveda kaşı keman, güzel yarim. Benden helallik isteme sakın! Hakkım varsa hakkındır!
Gerçek şu ki; hainlik yaparak gittikleri bu gönülden, helallik istemek için geri dönecekler.
Gidiyorum ama burda geçirdiğim güzel günlerimi her zaman hatırlayacağım. Sizleri hiçbir zaman unutmayacağım. Haklarınızı helal edin.
Gitmek istersen hakkını helal et, eğer kalmak istersen buluruz elbet bir çaresini.
Gün bir gün sevdalanmış geceye gecede yakamoz düşürmüş denize o günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş ta ki Güneş tutulup gölge düşürene dek sevdalara. Sende hakkını helal edersen bana sevinirim.
Hak yerini bulur. Helal edilmemiş hak zaten haram olur. Beddua etmem. İçimden gecen her 'Ah' zaten sahibini bulur. Hakkını helal et.
Hakkımı helal eder miyim bilmiyorum ama bazıları için "nasıl bilirdiniz" diye sorarlarsa, tanıyamamışım derim.
Hakkımı helal etmiyorum diye dilini yorma, helali haramı bilse zaten hakkını yemezdi.
Hakkını helal et bugün yine seni çok düşündüm.
Hakkını helal et. Dedi giderken oysa kalsaydı ömrümü helal edecektim.
Hakkını helal etmediğin o kişinin çektiği azabı görseydin hakkını helal ederdin. - Hadis-i Şerif
Helal etmiyorum hakkımı! Uyuyamadığım geceleri. Annen ayaklarıyla üzerinde tepinse bile göremezsin sen cenneti!
Her sabah merhaba dediklerim, oturup sabahlara kadar muhabbet ettiklerim, beraber su içip yemek yediklerim, arkadaşlarım, dostlarımın görev arkadaşlarım hakkınızı helal edin.
Her zaman yanımda olan ve her zaman bana desteklerini ve yardımlarını esirgemeyen tüm sevdiklerim sizleri hiçbir zaman unutmayacağım. Ben herkese hakkımı helal ediyorum sizlerde bana hakkınızı helal edin.
İnsanın helalinden giydiği kendi eski elbisesi başkalarından gelen sadaka elbiseden daha güzel ve iyidir.
Keşke sevenleri ayırmak yerine helal ile haramı ayırabilseydik.
Kimi insan otların kimi insan balıkların çeşidini bilir. Ben ayrılıkların. Kimi insan ezbere sayar yıldızların adını. Ben hasretlerin. Hakkını helal et.
Kokunu helal et. Aşkı zehir ettin zaten.
Öyle bir kırıldı ki kalemim mürekkep yerine kan damlatıyor hecelerim. Umuda uçurtma açan minik bir çocuğa emanet artık düşlerim. Hadi asma suratını rahat olsun için çünkü benden yana helaldir sevgime.
Seni sevdiğimi ihbar etmişler ayrılığa. Geçen gün yokluğun gelip teslim aldı beni. Hakkını helal et sevdiğim.
Seninle karşılaşmam hayatımın en büyük hatasıydı. Ve sırf seninle diğer tarafta karşılaşmamak için; helal ediyorum hakkımı.
Sizlerle birlikte güzel günlerimiz geçti, hepinizin hakkı var, bana haklarınızı helal edin. Benim herkese hakkım helal olsun.
Sizlerle ilgili çok güzel yıllarımız geçti, sizlerden ayrılmak çok zor olacak ama sizleri hiçbir zaman unutmayacağım. Ben hakkımı helal ediyorum, sizlerde bana haklarınızı helal edin.
Unutma helalin hesabı haramın da azabı vardır. Hakkını helal et.
Veda edemediklerim, görüp helallik alamadıklarım dostlarım, arkadaşlarım haklarınızı helal edin.
Yum gözünü aç elini. Yüreğim senindir. İster cam kenarına koy güneş alsın ister can kenarına koy; hep sende kalsın. Hakkını helal et ay yüzlüm.
Zaten her şeyimi aldın gittin bir de bana hakkını helal et diyorsun. Hakkım helal olsun ama anılarımı vermem onlar her zaman benim olacak.

İlgi Çeken Sayfalar :