×

Sayfa Arama :


Aşağıdaki arama kutucuğa bir kelime girerek, sitedeki ilgili sayfaları bulabilirsiniz. Örneğin; "Hayat" yazarsanız, hayat ile ilgili sayfalar listelenecektir.

Hayatından Çıkarmak ile ilgili sözler


Hayatta bazen birilerini silmek ve hayatınızdan çıkarmak istersiniz. Yaşanan bazı olaylar artık sizi bu kararı almaya itmiştir ve kimse artık önünüzde duramaz. Bir anda karar verip, hayatınızdan çıkması gereken insanları çıkarırsınız... Bu sayfada hayatından çıkarmak ve hayatından silmek ile ilgili sözler bulacaksınız sevgili dostlar. Değerli GuzelCumleler.com dostları her zaman en güzel sözler ve güzel cümleler için GuzelCumleler.com adresini ziyaret edebilir ve diğer sayfalarımızı da inceleyebilirsiniz.
Uzun zamandır yapmak istediğimi yaptım. Hepsini birer birer çıkardım hayatımdan. Bana acı veren, beni üzen, bana yüz çeviren sonra tekrar geri dönen sonra tekrar yüz çeviren sonra. Hepsini sildim birer birer.
Fırtına çıkınca saklanan ödlekleri, gemi batarken gemiyi ilk terk eden fareleri, düştüğünde kalkman için uzanmayan eli, hayatından çıkar!
Sadece sorunlarını dile getiren, yaşadıkları onca güzelliği yok sayan insanlara bir dakikanı bile ayırmayacaksın, sileceksin bu insanları hayatından.
Hayat bana neyi öğretti biliyor musun? Gülmeyen bir baht için ağlamamayı. - Kahraman Tazeoğlu
Baktın hayatın tadını çıkaramıyorsun; Tadını kaçıranı, hayatından çıkar. - Bob Marley
Anladım insanlardan geldiğini kederin; Uzak, herkesten uzak bir hayat süreceğim. Benim bu inzivama taarruz edenlerin, yüzüne hakaretle, kinle tüküreceğim. - Sabahattin Ali
Hayatından silmek istediklerini gerçekten sil; geri dönüşüm kutusunda beklettiklerin sistemini yavaşlatır. - Adam Fawer
Gereksiz insanların, senin özel hayatını gereksiz yere işgal etmelerine izin vermeyeceksin. Boşuna zaman ve enerji çalıyorlar bu yaratıklar!
Ne istediğini bilmeyen insanlardan uzak durun. Ne istediğini bilmediği gibi, bunu size de bulaştırıyor ve paranoyak ediyor. İşte o zaman hayatınızdan çıkartın.
Bir gün kalem diyecek ki; bu kadar yazdığın yeter! Artık çiz gitsin... - Bob Marley
Bir kalemde silebiliyorsan eğer; kusurunu sil dostunun, dostluğunu değil. - Hz. Mevlana
Her şeyi sil baştan yaşayacağım hayat. Bir yaprak gibi titreyen yüreğimde, bir sabah tan yelleri ile uyanacak umutlarım. Çizik attığım ne varsa, bir bir sileceğim hayatımdan. Bütün acılarımı "hiç" sayarak...
Gözünden akan yaşları sileceğine, o yaşlara sebep olan insanları sil gitsin!
Gereksiz insanları hayatınızdan çıkarın ki dostlarınızla yer açılsın.
Hayatımdan çıkardığım insanların, hiçbir zaman eksikliğini yaşamadım, yokluğunu bile anlamadım, "çok doğru bir karar diyip" kendimi kutladım.
Hayatımdaki gereksiz insanları bir bir sileceğim. Herkes hakettiği yerde duracak bundan sonra.
Pin kodunun bile 3 kere şans verdiği bu hayatta; Tek kalemde sildiğim insanlar hala neyin tribinde!
İnatlaşmayacaksın insanları sevmek için ve gülüşlerini çalmaya kalkanları, çıkaracaksın hayatından...
Gülmene engel olan her şey hayatında bir fazlalıktır. Sil gitsin.
İlişkilerde tasarrufa gidiyorum her şeyde olduğu gibi ve gereksiz insanları hayatımdan atmak istiyorum artık. Yapmacık, inanmadan konuşmak istemiyorum artık. Beni anlamayanlarla konuşmak cümle kirliliği yaratıyor ve hak edenlere saklıyorum enerjimi. - Can Dündar
Fındık kabuğunu doldurmayan işlerle boğuşmanı sağlamaya çalışan insanları sileceksin defterinden.
Birini hayatından çıkarma kararı aldıysan o kararı erteleme. Ne kadar geç kalırsan o kadar huzurunu kaçırıyor. O yüzden hemen çıkart.
Silmeye alışkın insanlardık. Önce gözyaşımızı sildik, sonra birbirimizi.
Kalbinin kırıldığını çıkan gürültüye sağır olanı, başkalarının mutsuzluklarından mutlu olanları sil gitsin yaşamından.
Bir insanın bir insana verebileceği en büyük ceza, onu dünyasından silmektir. - Kahraman Tazeoğlu
Hakkında hiç bir şey bilmedikleri halde konuşmaya kalkanları susturacaksın. Değerinin farkında olmayanlardan uzak duracaksın. Değerini bilerek yok saymaya çalışanlara ise haddini bildireceksin.
Canını yakanları, sözünü unutanları, kendini vazgeçilmez sananları, hayatından çıkaracaksın.
Hayat, bazı adları defterinden silmeni gerektirir.
Hayatımdan çıkardığım insanlar için kendime minnettarım.
Artık güzellikler yok, seninle olan anılarımda. Sildim hepsini...
Hayatımdan çıkardığım insanlarının yerini huzur dolduruyor.
Aramadığın sürece aramayanı, işi düşmedikçe tanımayanı, işi bitince yanında durmayanı, sileceksin hayatından.
Uyuyamıyorsak eğer; aklımızdan silmemiz gereken insanlar veya anılar vardır.
Derdini sevincini görmezden geleni, yüze gülüp arkandan iş çevirenleri, menfaati bitince muhabbeti de biteni, sil gitsin hayatından!
Öyle bir noktadayım ki çok basit hatalara insan siliyorum. Hatta durduk yere hayatımdaki biri artık sırf hoşuma gitmemeye başladığı için bile hayatımdan siliyorum. İnanmazdım ama insan belli bir yaştan sonra gerçekten bu raddeye geliyormuş.
Ne boş insanlar tanımışız, ne kişiliksiz insanlara zaman ayırmışız şimdi farkediyorum. Hepsini teker teker hayatımdan çıkaracağım. Sırayla...
Zaman boşlukları istemeyecek kadar değerli, teamülü olmayacak insanları görmekten aciz. İnsanları hayatınıza koymak kolay ama çıkarmak zordur.
Hayatını güzelleştirmek istiyorsan, vicdanını temiz tut, kimsenin kalbini incitme, egosu olan insanları hayatından çıkar.
Asla başka kişileri mutlu etmek için kendini mutsuz etme, kendini mutlu et superguzelsozler.com başkalarını unut.
Mutlu olmak için size en güzel öneri; değer bilemeyen insanları hayatınızdan çıkarın gitsin.
Düşündüklerimiz düşünemediklerimizi seriyor düşlerimize, hatıralar mı hiç sormayın, tek tek sildim hepsini, geçmiş yoruyor beni. Ben böyle iyiyim...
Muş gibi yapanları, seviyormuş gibi, değer veriyormuş gibi, dostmuş gibi olan insancıkları hayatından sil gitsin!
Ben zamanla çok insan sildim hayatımdan. Cesareti olmayları, yalan konuşanları, insan ayırdımı yapanları, menfaat peşinde olanları, kendini bir halt sanatların. Hepsini sildim! Şu an yanlız ve huzurluyum...
Gerektiğinde, gereksiz insanları hayatından çıkaramazsan; Hiç gerekmediğinde, sevdiğin insanlarla arana girebilir. - Boris Vian
Gözümde büyüttüğüm insanlar varmış ama onları gönlümde de büyütmeden çıkardım hayatımdan.
Yüreğindeki çocuğu azarlayanları, umutlarını baltalayanları, kendi yapamadığı için senin başarılarını küçümseyenleri, hasedinden türlü kılıflar altından kıskançlıklarını kusanları kendi acizlikleriyle bırak, onları hayatından çıkar!
Bir yıldız gibi kayarım hayatından, yapabileceğin tek şey; dilek tutmak olur. - Bob Marley
Akıttığın göz yaşlarını silmek yerine, akmasına neden olanları sil hayatından ve unutma ki nankörlük; zayıf insanların işidir.
Uğruna fedakarlık yapmadığın sevgiyi, yüreğinde taşıyıp da kendine yük etme! - Can Yücel
Onlar sizi hayatından çıkarmak için size çeşitli bahaneler sunarken, siz onları affetmek için bahane arıyordunuz.
Çok sevdiğin ve sonsuza dek yanında olmasını isteyecek kadar değer verdiğin birini hayatından çıkarmak zorunda kalmak. İnsanın ruhuna zarar veren en büyük şey bu olmalı.
Zor ya bir an olsun aklından çıkartamadığını hayatından çıkarmak zor.
Benzer Sayfalar :
Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası | İletişim