Günün Sözü: Bu Günün Sözü: Günün Sözleri


Bazen güne başlarken bir özlü söze veya anlamlı söze ihtiyaç duyar insan. Bazen de günün içindeyken bir dini söze veya sevgiliye göndermek için anlık bir güzel söz gerekir. Veya gün başlar ve biter ve günün sonunda komik bir söz veya bir Mevlana sözü ile moral bulmak ister. İşte güzel sözler ve güzel cümlelerin en güzel adresi GüzelCümleler.com olarak bu sayfada sizler için günün sözlerini hazırladık. İster günün başında olun, isterse de günün sonunda olun farketmez bu sayfa size yardımcı olacaktır. Ayrıca, sayfamızdaki diğer kategorilerdeki sözleri de görüntülemek isterseniz ana sayfamıza gitmek için yukarıdaki menü ikonunu kullanabilirsiniz. Sayfa içeriği: Günlük anlamlı sözler, bugünün sözleri, bugünün en güzel sözü, günün güzel sözleri, günün sözü 2017,2018

Günün Güzel Sözü

Kargalar güz mevsiminde otağlarını kurdular mı, bülbüller susup gizlenirler. - Mevlana

Günün Aşk Sözü

Seni canımdan çok seviyorum. Seni helalim geleceğim olduğun için saklıyorum kendime...

Günün Anlamlı Sözü

Öğretim sınıfta biter, fakat eğitim ancak hayatla beraber sona erer.

Günün Özlü Sözü

Kalbimin odaları genelevden bile fazla. - Gabriel Garcia Marquez

Günün Mevlana Sözü

Altın ne oluyor, can ne oluyor, inci, mercan da nedir bir sevgiye harcanmadıktan, bir sevgiliye feda edilmedikten sonra.

Günün Komik Sözü

Sabah bin bir zorlukla yaptığı makyajı akşam hiç üşenmeden silen bir varlıktan bahsediyoruz. Sizi mi silmeyecek Allah aşkına yapmayın beyler.

Günün Dini Sözü

Ali bendendir, ben de ondanım.