×

Sayfa Arama :


Aşağıdaki arama kutucuğa bir kelime girerek, sitedeki ilgili sayfaları bulabilirsiniz. Örneğin; "Hayat" yazarsanız, hayat ile ilgili sayfalar listelenecektir.

Gönül Alma Sözleri


Bu sayfada size kırılan sevgilinin veya dostun arkadaşın hatta eşin gönlünü almak için sözler ve mesajlar bulacaksınız. Değerli GuzelCumleler.com dostları her zaman en güzel sözler ve güzel cümleler için GuzelCumleler.com adresini ziyaret edebilir ve diğer sayfalarımızı da inceleyebilirsiniz.
Ölsen bile benden kurtulamazsın. Kefen olur bedenini sararım. Yağmur olur üzerine yağarım. Çiçek olur mezarında açarım. Affet beni lütfen. Haklısın seni kırdım. Çok üzgünüm.
Her şeyimi yüreğime yükleyişim senden ne kaldı ki geriye benden? Hayatımda her şey sen olmuşken...
Yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan kaç. Çünkü bulutların arkasında aşkı için ağlayan benim...
Gecenin karanlığındasın güneşin ışığında suyun damlasında selin coşkusunda. Kimi yanımdasın kimi rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma...
Ruhumu yerlere serip hasret çektiren de olsan ne aşkına bedduam nede sana kinim var Deryada akar gibi bin bir dertle dolsam da seni mahşere kadar sevmeye yeminim var!
Sen aslında gitmedin öyle değil mi? Eskisi gibiyiz hala hala çocuklar gibi; herşey şakacıktan...
Senin gülüşün cennetten atılan bir ekmek kırıntısı gibi! Ben ise bir serçe gibi karın tokluğuna seviyorum seni...
Sen ordan bi canım dersin. Benim kalbim kaburgamın altına sığmaz burda...
Hangi şehir alır bizi basar bağrına. Hangi yalan avutabilir yüreklerimizi. Kim çalacak kapımızı bir avuç tuz için. Bir dilim ekmek için ya da aşk için...
Birbirimizi öyle sevelim ki şeytan bile bizi gördüğünde 'Bismillah' desin...
Kalk gel hangi uzak yerdeysen erimeden karlar. Gel gör daldaki beyazını soğuğunu havanın... Duy sesini yağanın havadaki sessizliğin sensizliğini... Karlar erimeden GEL...
Kalbim seni unutacak kadar adi ise; ellerim onu parçalayacak kadar asildir.
Dünde bugünde yarında yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!
Madem ki yokluğumla daha mutlusun o halde yokluk benim bu aşk için büründüğüm son kimlik olsun...
Seni düşünür seni özlerim sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kir şeytanın bacağını bir kez beni hatırla...
Ateşten Bir Kalbim Buzdan Bir Ülkem Tuzdan Bir Evim Şekerden Bir Sevgilim Vardı. Sonra Ne Mi Oldu? Sadece Yağmur Yağdı...
Sabahları seninle doğar içimdeki güneşingülücüklerinle sıcaklığımı arttırır ve batmazcasına daha çok ısınırım... Kaynağı sevgi olan ne batar ki hayatta?
Seni seviyorum. Yüreğime aktıkça damarıma kan olan. Yokluğuyla intihar varlığıyla can olan...
O sessiz aksamda ay ışığı geceme girdi karanlıkta kalan kalbimi aydınlattı ardından yakamozun ışıltıları ressamları kıskandıran resmini yansıttı deryaların kalbine bebeğim...
Düşünsene bir gün beni soruyorsun aldığın cevap başın sağolsun...
Asma artık suratını sana gülmek yakışıyor, bu gözler seni görmeden mutlu olmuyor, bu kalp sensiz atmak istemiyor.
Ben bir bahar yağmuru olsaydım seni yağdığım bölgeler kadar severdim, bir fırtına olsaydım seni esip yıktığım yerler kadar severdim, ben seni ne yağmur, ne fırtına gibi seviyorum ben seni aldığım nefes gibi seviyorum Bitanem.
Ben gönlümün güzelini nasıl kırabilirim ki onun gönlünü alayım. Eğer bir gün ben onu kırarsam varsın yaşam benim için o gün bitsin.
Ben gönül işlerinden pek anlamam ama gönlümü çalan güzeli sevmeyi çok iyi bilirim. İnsanın birini sevmesi ona gönlünü vermesi bu dünyadaki yaşayacak olduğu duyguların en güzelidir.
Ben güne sabah doğan güneşle başlamıyorum, benim günüm senin gözlerindeki parlaya ışığı gördüğüm zaman başlıyor. Beni ışıksız bırakma aşkım.
Ben seni o kadar çok seviyorum ki ölsen bile benden kurtulamazsın. Ölürsen kefenim olur seni sararım, çiçek olur mezarının üstünde açarım, yağmur olur toprağını sularım.
Ben senin gözlerinde değilim, ben senin ellerinde de değilim, ben senin her zaman yüreğinde olacağım.
Ben senin için ölürüm canım sevdiğim ama benden başka bir şey iste ne olur çünkü ben ölürsem sana doymadan gözlerim açık giderim bu dünyadan.
Ben sevgiyi, sevmeyi seninle öğrendim, senin gözlerine baktığım zaman aşkı yüreğimde hissettim, ben sen olmayınca yaşamaktan pes ettim.
Beni affetmen için ne söylemem gerekiyor? Şaka mı gerçek mi diye düşünme, sana hiç yalan söylemedim. Ben sensiz yaşayamam aşkım. Her şey için özür dilerim. Beni affet.
Beni o güzel gülüşlerinden, sevgi ile bakışlarından, mahrum bırakma, seni böyle delice severken küçücük bir hatadan bana gönül koyma.
Bir gül olmak isterdim senin elinde solan, bir kır çiçeği olmak isterdim senin ayakların altında ezilen, bir yağmur damlası olmak isterdim saçlarının arasında dolaşan ve bir nefes olmak isterdim içine girip bir daha çıkmayan.
Birine verecek sevgin yoksa ona ümit dolu gözlerle bakma!
Biz seninle birbirine kavuşamadan coşkuyla akan iki nehir gibiydik, belki bir gün olmadık bir zamanda, olmadık bir yerde birleşiriz umuduyla yaşadık.
Bölüşmek tek gerçeğimiz bizim, sevinci, inancı ve ekmeği bölüşmek.
De ki ömrünü istiyorum. Sorma bana verir misin diye. Sadece gel.
Dün sabaha kadar dolaştım bomboş sokakları, son bir ümitle bekledim bana döneceğin sabahları, ben sen olmadan yaşayamam, gel ne olur bitirme umutları.
Dünyada da o kadar sahte gülüşleri olan insan çok iken buldum senin gibi içten ve samimi gülen birini, seni seviyorum derken yürekten ta derinden söyleyeni, şimdi ben seni nasıl üzerim, ben sana nasıl kötü söz söylerim.
Dünyada yedi harika varmış, aman sevdiğim o harikaların yanından geçme seni görüp kıskanmasınlar bizden güzelmiş diye.
Eğer bana bir hediye vermek istiyorsan, ona kalbim gibi bakacağım, her an içinde atacağım bir hediye ver ki seni bir ömür boyu seveyim.
Eğer yarınımda seni görme umudum olmasaydı, inana bu hayat hiç çekilmezdi. Ne olur benim umutlarımı bitirme.
Ey canımın sahibi yar. Sen benim olduktan sonra kaybettiklerimin ne önemi var.
Ey gönül, şimdi sorarım sana hangi aşk daha büyüktür? Anlatılarak dile düşen mi, anlatılmayıp yürek deşen mi? Şemsi Tebrizi
Ey sevdiğim bırakıp giderken eğer kalbini de yanında götürmüyorsan, o zaman bir gün elbet geri döneceksin.
Gecenin karanlığımda gecenin sessizliğinde sensiz gecelerde, yalnızlık oldu sırdaşım ama sensizlik oldu kalp ağrım, yürek acım.
Gel otur yanıma biraz, yaşlanınca kalkarsın.
Gökyüzündeki yıldız topluluğundan en parlak olanı seçmedir benimkisi, yağmurdan sonra rengarenk çıkan gökkuşağıdır benimkisi, ömrümü adadığım delice sevdiğimdir benimkisi.
Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yok senden başka beni affet ne olur bir tanem.
Gönlümün sultanı sen benim sadece gönlümü almadın hayatımı, ruhumu aldın götürdün.
Gönlünü almam için ne diyorsan yapmaya hazırım, hatta geleyim pencereyin önünde sabaha kadar oturayım. Yeter ki bana gönül koyma.
Gönül alma sözleri nasıl olur bilmiyorum ama senden özür diliyorum beni affet sevdiğim.
Görmeden sevmiştim seni. Gördüklerimle göremediklerimi, sende görür gibi.
Gözlerim o gülen gözlerine bakmasa da, saçların rüzgarla bana doğru dalgalanmasa da, sensizlik her gece çökse de odama, ben seni çok seviyorum ya işte o yeter bana.
Gözlerin dipsiz bir kuyu, Yusuf olası geliyor insanın.
Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm, seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm.
Günler geçer gider, güller solar dökülür, yanan ateşler yanar kül olur, her şey gelir geçer ama benim sana olan hiç bitmeyecek Bitanem.
Hadi mesaj git sevdiğime söyle onu çok seviyorum, ona gönlünü almaya geldiğin söyle, beni affetsin.
Hani çok su verince ölürmüş ya çiçekler, birisini de çok sevince bırakıp gidiyormuş meğer.
Hatalar yapılmasa affetmenin güzelliği olmazdı hayatta. Çok üzgünüm.
Benzer Sayfalar :
Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Politikası | İletişim